Copycentrum

Jsme průkopníky kvalitních a úplných kopírovacích služeb v Třebíči. Potřebujete kopírovat, skenovat nebo tisknout, a to i nestandardní rozměry (až do A0)? Potřebujete potisk předmětů, tisk fotografií na fotopapír. Čeká vás odevzdání diplomové či seminární práce? Potřebujete laminaci dokumentů? Hledáte originální dárek pro vaše blízké nebo originální firemní prezentaci? Pokud jste na některou z uvedených otázek odpověděli ANO, jste u nás správně! Prodáváme také spotřební materiál, kancelářské potřeby, plánovací systém ADK.

Proč zvolit – Kapucín Repro?
Hlavní garancí kvality našich služeb je prvotřídní technika, vstřícný a ochotný personál a spokojení zákazníci, kteří se k nám vrací už 30 let.

 

Copycentrum

Kontakty Copycentra

tel: 568 840 931
email: copycentrum@kapucin.cz
Monika Hromádková
tel: 602 702 310
Radka Pokorná
tel: 777 159 945

V Kapucín – Repro pro vás vytiskneme nebo okopírujeme jednu, ale i stovky stránek, černobíle nebo barevně, rychle a kvalitně. Tiskneme, kopírujeme a skenujeme také velkoformátově, a to až do formátu A0.

více informací

Laminace je nejjednodušší způsob, jak zvýšit odolnost dokumentů – jde o nejmodernější způsob povrchové úpravy tiskovin, dochází ke zpevnění dokumentu v tahu i ohybu a ke zvýšené odolnosti vůči vlhkosti.

více informací

Kapucín – Repro vytiskneme a svážeme veškeré diplomové, bakalářské, seminární, maturitní nebo jiné práce. Zároveň nabízíme možnost expresní vazby do 3 hodin

více informací

Kapucín – Repro Třebíč potiskne v malém nákladu drobné předměty – trička, tašky, plecháčky, hrnky, polštářky a další. Potisk předmětů je ideální dárek pro vaše blízké, ale i obchodní partnery.

více informací

Kapucín – Repro dodáme jak pro vaši kancelář, tak osobní užití rozsáhlý sortiment kvalitního spotřebního materiálu (tonery, cartridge, developery, optické jednotky a papír).

více informací

V Kapucín – Repro pro Vás zhotovíme razítka, široký výběr razítek pro různé oblasti využití,

od kancelářských až ke kapesním razítkům, textová, datumová, pravoúhlá, kulatá.

Včetně příslušenství. Vše od rakouské značky COLOP.

více informací

Potřebujete okopírovat velký arch papíru, nebo digitalizovat výtisk, který se do běžného skeneru nevejde? V Copycentru firmy Kapucín – Repro tiskneme, skenujeme a kopírujeme velkoplošné materiály až do formátu A0. Připravíme vám barevné i černobílé kopie nebo výtisky a oskenujeme jakýkoliv velký arch.

více informací