Informační a komunikační technologie

Ve společnosti Kapucín – Repro poskytujeme komplexní služby v oblasti informačních a komunikačních technologií (ICT). Jsme stabilní a spolehlivou firmou v tomto oboru už více než 20 let. Naši zaměstnanci jsou vyškolení profesionálové, kteří vyřeší vaše požadavky na služby ICT.

Pracujeme pro malé i velké firmy, školy, úřady i pro jednotlivce. Naše portfolio v ICT stavíme nejen na prodeji a instalaci, ale také na správě a servisu softwaru a hardwaru. Zajistíme pro vás úplné služby ICT také mimo Třebíč.

Informační a komunikační technologie

Kapucín – Repro je váš spolehlivý dodavatel veškerých informačních a komunikačních technologii (ICT). Zabezpečíme pro vás instalaci, správu i servis softwaru i hardwarových komponent.

více informací

V rámci úplnosti služeb nabízí Kapucín – Repro také prodej ICT techniky. Nejenže prodáváme ověřenou IT techniku, ale zabýváme se také zákaznickými konfiguracemi a individuálními řešeními pro každého zákazníka.

více informací

Provádíme pozaruční servis mobilních telefonů specializujeme se na mobilní zařízení značky Apple (iPhone, iPad), ale umíme servisovat vetšinu značek mobilních telefonů (Samsung, Xiaomi, Honor, atd..)

více informací