Home >Reference >Reference

Reference

Pavel Kalcik
Manager IT

„Kapucín je už roky pro nás důležitá pomocná ruka. Postarají se jak o provoz kopírovací techniky, tak o dodávky sortimentu ICT, pokud skutečně nastanou nějaké problémy, Kapucín je vyřeší rychle a kvalitně. Za nás určitě mohu firmu doporučit, mám k nim dlouhodobou důvěru."

Aleš Janda
jednatel reklamní agentury

„Firmu Kapucín – Repro doporučujeme. Nakupujeme od ní techniku, ale hlavně oceňujeme servisní služby. Líbí se nám rychlá komunikace a odbornost zaměstnanců, protože nám zatím vždy vyřešili každý technický problém. Využíváme jejich schopnost pracovat přes vzdálenou plochu a vše zvládnout na dálku. Na techniku máme vysoké požadavky, proto oceňujeme snahu sehnat vždy přesně to, co potřebujeme, třeba monitor podle představ naší extrémně náročné grafičky. Mně jako jediní umí v Třebíči poradit s Appelem."

Eva Šplíchalová
asistentka vedení firmy

„S firmou Kapucín je radost spolupracovat. Rychlost, kvalita a profesionální jednání v jednom."

Miroslav Křišťál
starosta obce Dukovany

„Kdykoliv naše obec potřebovala nakoupit kopírovací techniku, byla vybrána firma Kapucín – Repro jak pro přijatelnou cenu, tak kvůli garanci kompletního a hlavně rychlého servisu. Navíc požadavky na techniku pro obec jsou trošku jiné než pro firmy a Kapucín nám vždy dodává techniku na míru našim potřebám."