Jsme průkopníky kvalitních a úplných kopírovacích služeb v Třebíči. Potřebujete kopírovat, skenovat nebo tisknout, a to i nestandardní rozměry (až do A0)? Čeká vás odevzdání diplomové či seminární práce? Potřebujete laminaci dokumentů? Hledáte originální dárek pro vaše blízké nebo originální firemní prezentaci? Pokud jste na některou z uvedených otázek odpověděli ANO, jste u nás správně!  Prodáváme také spotřební materiál, kancelářské potřeby, plánovací systém ADK.

Proč zvolit – Kapucín Repro?

Hlavní garancí kvality našich služeb je prvotřídní technika, vstřícný a ochotný personál a spokojení zákazníci, kteří se k nám vrací už 25 let. 

Co nabízíme

kopírování, tisk, skenování, laminace

vazbu dokumentů a diplomových prací

potisk předmětů, tisk fotografií na fotopapír

prodej spotřebního materiálu a kancelářských potřeb

plánovací systém ADK

Kopírování, tisk a skenování

Nabízíme kopírování, skenování nebo tisk, a to i nestandardní rozměry /A5–A0/. Tiskneme a kopírujeme černobíle/ barevně – jednostranně/ oboustranně. Zakázku lze zadat přes web nebo e-mail.

Zobrazit více

Laminace

Provádíme laminování dokumentů. Laminace je nejjednodušší způsob, jak zvýšit odolnost dokumentů . Laminace je výhodná zvláště pro jednotlivé dokumenty nebo malé série dokumentů.

Zobrazit více

Vazba dokumentů

Vytiskneme a svážeme veškeré diplomové, bakalářské, seminární, maturitní práce. Expres vazby do 3 hodin. Možnost vyzvednutí mimo pracovní dobu. Zadání tisku přes web a e-mail.

Zobrazit více

Potisk předmětů

Potiskne v malém nákladu drobné předměty – hrnečky, půllitry, trička, polštářky a další. Potisk předmětů je ideální dárek pro vaše blízké, ale i obchodní partnery.

Zobrazit více

Spotřební materiál kancelářské potřeby plánovací systém ADK

Dodáme pro vaši kancelář a osobní užití rozsáhlý sortiment kvalitního spotřebního materiálu (tonery, cartridge, developery, optické jednotky a papír). Prodáváme také kancelářské potřeby.

Zobrazit více

Razítka COLOP

Kompletní nabídka kvalitních razítek rakouské firmy COLOP

Zobrazit více

Ceník služeb

ceník nabízených služeb copycentra

Zobrazit více

Barevný velkoformátový tisk

Tiskneme, skenujeme a kopírujeme velkoplošné materiály až do formátu A0

Zobrazit více

Neváhejte se na nás obrátit!

+420 568 840 931
 copycentrum@kapucin.cz

otevírací doba
PO – PÁ   8:00 – 16:00

Monika Hromádková

+420 568 840 931
+420 602 702 310
hromadkova@kapucin.cz

Radka Pokorná

+420 568 840 931
+420 777 159 945
pokorna@kapucin.cz