Home >Kancelářská technika >Kancelářská technika >Prodej a pronájem techniky

Prodej a pronájem techniky

Kapucín – Repro pro vás zabezpečí tiskové řešení (prodej nebo pronájem) se servisní podporou. A protože víme, že potřeby zákazníků či celých firem jsou různé, nabízíme široké portfolio kancelářské techniky různých značek a funkcí.

Prodej kancelářské techniky:

  • multifunkční kopírovací stroje (kopírka, tiskárna, skener) od renomovaných značek jako jsou Ricoh, Brother, Kyocera, Lexmark
  • tiskárny laserové a inkoustové různých značek (Brother, Ricoh, Kyocera, Lexmark)
  • laminovací a skartovací, stroje, řezačky, zařízení pro kroužkovou nebo tepelnou vazbu
  • spotřební materiál
  • komplexní tiskové řešení (software) MyQ

MyQ je unikátní softwarové řešení pro efektivní správu dokumentů, lokálního a síťového tisku. Umožňuje podrobný monitoring tiskových a kopírovacích úloh s možností zabezpečeného tisku. Systém je výhodný především kvůli možnosti zřízení práv tisku konkrétním uživatelům a přiřazení nákladů na tisk.

Jak snížit náklady – pronájem multifunkčních kopírovacích strojů a tiskáren

Nezáleží na tom, zda potřebujete 1 kopírku nebo třeba 20. Jsme schopni zabezpečit váš požadavek, a to také formou pronájmu (kopírky, tiskárny, multifunkční stroje). Smluvní pronájem znamená pronájem samotného zařízení a také pokrytí nákladů na provoz. Nabízíme také možnost uzavření servisní a materiálové smlouvy od kopie (pokrytí nákladů na provoz – spotřební materiál a servis) bez nutnosti pronájmu stroje.

Při uzavření servisní a materiálové smlouvy nabízíme prodlouženou záruku na 36–60 měsíců. Pronájmem kopírovací techniky výrazně šetříte čas a vlastní náklady.

Kontaktujte nás

Máte dotaz nebo potřebujete s něčím poradit?
Zavolejte nám, nebo vyplňte formulář.

Jednatel a ředitel společnosti
Petr Škarabela
+420 602 522 222 skarabela@kapucin.cz
Zobraz modal okno validace
Jméno a příjmení (povinné)
Telefon (povinné)
E-mail (povinné)
Doplňující informace:
(povinné) - Takto označené položky je nutné vyplnit